Kuchnie

wpis w: Co projektujemy | 0

MEBLE KUCHENNE

Tworzymy meble kuchenne w różnych stylach zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Projektując kuchnię możemy łączyć różnego typu materiały co pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

meble kuchenne na wymiar warszawa
Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę frontów, blatów kuchennych i elementów wyposażenia. W naszej ofercie jest dostępnych kilkaset rodzajów frontów kuchennych: fornirowanych okleinami naturalnymi, lakierowanych, foliowanych oraz drewnianych.

Oferujemy kilkadziesiąt kolorów i typów blatów kuchennych, które mogą być: laminowane, kamienne lub wykonane z mas akrylowych. Nasze meble wyposażamy w trwałe okucia renomowanej marki Blum. Pomagamy w wyborze sprzętu AGD i wyposażenia kuchni. Zapraszamy do naszego studia na Ursynów, gdzie zaprezentujemy różnego typu materiały.

kuchnie do zabudowy

W przypadku kuchni otwartej na salon lub jadalnię proponujemy meble kuchenne stylistycznie dopasowane do projektowanego wnętrza. Oferujemy kompleksowe usługi od projektu mebli kuchennych do realizacji. Zapraszamy do naszego studia, które znajduje się w centrum dzielnicy Ursynów, chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań.

zobacz nasze realizacje