MEBLE NA WYMIAR WARSZAWA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Sed facilisis in quam in ullamcorper. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

NASZA OFERTA

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

meble kuchenne

na wymiar

szafy i garderoby

na wymiar

meble dla dzieci

na wymiar

meble łazienkowe

na wymiar

meble do salonu

na wymiar

meble do sypialni

na wymiar

METAMORFOZY

odmień swoje wnętrze Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vitae felis metus. Pellentesque risus justo, posuere et nulla non, tempus fringilla mauris. Aenean venenatis libero eu auctor laoreet. Morbi mi quam, ornare quis sem sit amet, elementum congue augue. Etiam gravida ullamcorper faucibus. Sed nec sagittis dolor.

MEBLE NA WYMIAR I NA ZAMÓWIENIE

Zaprojektujemy dla Ciebie każdą przestrzeń

Meble kuchenne, zabudowy i kuchnie na wymiar, meble i kuchnie na zamówienie do mieszkania, domu i biura to specjalność HarmonyStudio. Oferujemy ciekawe wzornictwo i wysoką jakość mebli dopasowanych do wybranego stylu wnętrza: kuchnie do zabudowy, meble do łazienki, garderoby i szafy na wymiar, meble do przedpokoju, meble do pokoju dziecięcego i różnego typu zabudowy na wymiar. Wszystkie zdjęcia na stronie prezentują realizacje projektów dla naszych Klientów. Mamy nadzieję, że będą stanowiły dla Państwa źródło inspiracji do aranżacji wnętrz. Nasze studio znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, zapraszamy chętnie pomożemy w realizacji mebli i wnętrz.

dowolna aranżacja i styl

korzystamy z różnego typu materiałów i dowolnie je aranżujemy w wybranym przez Ciebie stylu, nie ogranicza nas oferta gotowych rozwiązań

indywidualny i oryginalny projekt

zawsze wykonujemy jedyny i niepowtarzalny projekt dopasowany do Twoich potrzeb

dopasowanie do pomieszczenia

meble na wymiar dopasowujemy do wymiarów Twojego mieszkania, jest to szczególnie istotne w projektowaniu wnętrz kuchennych gdzie każdy centymetr ma znaczenie

KUCHNIA NOWOCZESNA

Kuchnię w nowoczesnym stylu wybierzesz gdy lubisz:

  • gładkie powierzchnie, niestandardowe połączenia materiałów, proste linie
  • elementy z aluminium, chromu, blachy kwasoodpornej, bez uchwytowe fronty
    zestawienia powierzchni matowych z błyszczącymi, kamienia z drewnem dzięki którym możemy stworzyć przytulne i niepowtarzalne wnętrze w nowoczesnym stylu.

Dopełnieniem kuchni nowoczesnej będzie designerskie
wyposażenie, nowoczesne oświetlenie i sprzęt AGD.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE >

KUCHNIA KLASYCZNA

Ten styl wybierzesz, gdy lubisz:

  • stonowaną i ciepłą kolorystykę, frezowane fronty, przeszklenia, witryny, listwy wieńczące
  • detale nadające charakteru i wprowadzające do wnętrza ciepły klimat takie jak dekoracyjne uchwyty, klasyczne oświetlenie i stylowe dodatki
    naturalne materiały: drewno, kamień, cegła.

W kuchni w klasycznym stylu sprawdzą się specjalne linie
sprzętu AGD zaprojektowane w konwencji retro.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE >

Remont kuchni – jak się do niego przygotować?
|

Często pytacie nas o to jak się przygotować do remontu kuchni. Od czego zacząć, aby wszystko przebiegło sprawnie i efekt końcowy był taki o jakim marzyliście? Tak jak w przypadku wielu innych przedsięwzięć, tak i również jeśli chodzi o remont warto zacząć od porządnych przygotowań. W przypadku kuchni zaplanowania i przemyślenia wymaga wiele kwestii.

(więcej…)