Łazienka

wpis w: Co projektujemy 0

ŁAZIENKA

Meble w łazience poza funkcją praktyczną wpływają także na jej wygląd, projektując je warto zwrócić uwagę na to, aby dobrze komponowały się z ogólnym wystrojem wnętrza.

Meble łazienkowe możemy wykonać z różnego typu materiałów a dzięki zastosowaniu ciekawych uchwytów mogą stać się wyróżniającym elementem wnętrza.

Aranżacja łazienki to jedno z największych wyzwań dla każdego, kto zaczyna remont całego mieszkania. Nie zawsze ustawna, nie zawsze duża, a niezwykle wymagająca przestrzeń jest miejscem, od którego wiele oczekujemy. Zależy nam na tym, by łazienka była funkcjonalna i ładna, by była miejscem, w którym szybko weźmiemy prysznic i oazą, w której zrelaksujemy się po całym dniu pracy. Nie może w niej zabraknąć szafek łazienkowych na wymiar, przechowujemy tu zazwyczaj sporo kosmetyków i niekiedy ręczniki. Jeśli w dodatku dysponujemy niewielkim metrażem, zależy nam, by optycznie powiększyć łazienkę. To wszystko możemy osiągnąć, dobierając odpowiednie materiały wykończeniowe oraz wyposażając łazienkę meblami na wymiar.

Dlaczego warto wybrać meble łazienkowe na wymiar?

Zamawiając szafki łazienkowe na wymiar, mamy pewność, że każdy mebel będzie idealnie współgrał z aranżacją łazienki. Nie musimy przystawać na kompromisy, nie musimy szukać lepszych rozwiązań – meble zrobione specjalnie do naszej łazienki tworzą jedną spójną całość.

Ponadto ważnym czynnikiem jest wysoka trwałość korpusu i frontów. Meble do łazienki wykonujemy z najlepszej jakości materiałów, w miarę możliwości odpornych na wilgoć i parę wodną. Szafki łazienkowe są używane praktycznie codziennie, dlatego ich trwałość to podstawa.

Wszystkie elementy realizowanych przez nas projektów mebli idealnie do siebie pasują, szuflady i drzwiczki od szafek z łatwością domykają. Każda szafka czy szuflada zaprojektowana jest tak, by optymalnie wykorzystać jej powierzchnię.

Projektując i tworząc meble do łazienki na wymiar, uwzględniamy wszystkie oczekiwania inwestora. Zabudowujemy elementy, które nie powinny być widoczne – rury, zawory, a także pralkę czy boiler. Materiały wybieramy zgodnie z przeznaczeniem, a także stylistyką łazienki i całego mieszkania. W nowoczesnej łazience łączymy lśniące powierzchnie z kamieniem i drewnem. Każdy element jest funkcjonalny, a jednocześnie szafki są dekoracją łazienki.

Często spotykanym wyzwaniem jest optyczne powiększenie małej łazienki. Wiemy, jakie meble i jakie rozwiązania w pełni wykorzystują możliwości niewielkiego pomieszczenia, a jednocześnie dają dużo swobody użytkownikom. Mamy także za sobą realizację, podczas których właścicielom zależało na zmniejszeniu dysproporcji w długiej i wąskiej łazience lub na zaaranżowaniu dużej łazienki w taki sposób, by była przytulna.

W naszej pracy spotykamy się z różnymi układami łazienek i z różnymi oczekiwaniami Klientów. Wykonując szafki łazienkowe na zamówienie, dbamy o każdy detal. Jesteśmy otwarci na propozycje i projekty przygotowane przez Klientów, oferujemy usługi z zakresu doradztwa, a także samodzielnie projektujemy meble do łazienki.

Dzięki meblom od HarmonyStudio, Twoja łazienka będzie miejscem, w którym wszystko znajdzie swoje miejsce i w którym Ty będziesz czuć się doskonale. Masz gotowy pomysł na łazienkę? A może potrzebujesz pomocy? Zapraszamy, skontaktuj się z nami!

zobacz nasze realizacje