Meble kuchenne na wymiar

wpis w: Co projektujemy 0

Dla naszych Klientów projektujemy meble kuchenne na wymiar – poznajemy Wasze oczekiwania i wybieramy najlepsze rozwiązania. Projektując meble do kuchni zwracamy uwagę na każdy szczegół. Czy meble kuchenne mają optycznie powiększyć małą kuchnię? A może sprawić, by kuchnia stała się przytulniejsza? Nasze meble wykonujemy z najlepszej jakości materiałów, które cechują się długą żywotnością oraz perfekcyjną prezencją.

meble kuchenne na wymiar warszawa
Niezwykle ważna jest także funkcjonalność, dlatego w naszych meblach stosujemy innowacyjne rozwiązania. Wewnętrzne szuflady pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń, która w prostych, dużych szufladach w szafkach kuchennych pozostaje pusta i bezużyteczna. Udoskonalamy także szafki narożne – karuzele, wysuwane półki i wyciągi cargo umożliwiają pełne wykorzystanie narożnej szafki kuchennej. Wszystkie garnki, duże naczynia i patelnie swobodnie zmieszczą się w szafce, a wyjęcie ich zajmie dosłownie kilka chwil – bez bałaganu, bez wysiłku, bez przestawiania.

kuchnie do zabudowy

Klasyczne i nowoczesne meble kuchenne

Tworzymy meble kuchenne w różnych stylach – zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Projektując kuchnię możemy łączyć różnego typu materiały, co pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

Posiadamy bogatą i zróżnicowaną ofertę frontów, blatów kuchennych i elementów wyposażenia. W naszej ofercie dostępnych jest kilkaset rodzajów frontów kuchennych: fornirowanych okleinami naturalnymi, lakierowanych, foliowanych oraz drewnianych.

Oferujemy kilkadziesiąt kolorów i typów blatów kuchennych, które mogą być: laminowane, kamienne lub wykonane z mas akrylowych. Nasze meble wyposażamy w trwałe okucia renomowanej marki Blum z dożywotnią gwarancją. Pomagamy w wyborze sprzętu AGD i wyposażenia kuchni.

W przypadku kuchni otwartej na salon lub jadalnię proponujemy meble kuchenne stylistycznie dopasowane do projektowanego wnętrza. Oferujemy kompleksowe usługi od projektu mebli kuchennych do realizacji. Zapraszamy do naszego studia, gdzie zaprezentujemy różnego typu materiały i rozwiązania, chętnie doradzimy w wyborze najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb.

zobacz nasze realizacje