Posiadamy 20 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji mebli na wymiar.

Tworzymy nowoczesne meble kuchenne, piękne i funkcjonalne meble na zamówienie do mieszkań, domów i biur.

Gwarantujemy wysoką jakość mebli wytwarzanych w oparciu o najlepsze materiały i wyposażonych w mechanizmy z dożywotnią gwarancją.

Oferujemy kompleksowe usługi: projekt mebli, pomiar, wykonanie oraz profesjonalny montaż.

Zapraszamy do współpracy.

Jak działamy

Od pomysłu do realizacji. Projektujemy i realizujemy meble na wymiar i na zamówienie do każdego wnętrza: meble kuchenne, meble do salonu, łazienki, sypialni, przedpokoju. Współpraca przebiega w kilku etapach.

 

Projekt kuchni i mebli na wymiar

Meble na wymiar są ważnym elementem aranżacji wnętrza. Przemyślany pomysł i dopracowany projekt mebli to dobra inwestycja. Projekt mebli łączy w sobie kilka aspektów: estetykę, design, wygodę i funkcjonalność. Stworzenie dobrego i przemyślanego projektu zajmuje od kilku do kilkunastu godzin. Warto zarezerwować czas na opracowanie różnych wariantów wnętrza aby meble były jak najlepiej dopasowane do potrzeb. Wykonujemy kilka propozycji projektu i po ich omówieniu wybieramy najlepszy wariant i dopracowujemy szczegóły.

W celu wykonania projektu zapraszamy na spotkanie do studia z wymiarami wnętrza może być własny rysunek pomieszczenia lub plan mieszkania.

 

Pomiar wnętrza

Pomiar pomieszczenia zazwyczaj wykonujemy po opracowaniu projektu. Jeśli pomieszczenie jest gotowe możemy zacząć od pomiaru. Jeśli planujesz duży remont, warto najpierw zrobić wizję lokalną z wstępnym pomiarem. Podczas spotkania wykonujemy dokładny pomiar wnętrza, który obejmuje:

-zmierzenie pomieszczenia

-wykonanie pomiaru instalacji: gazowych, elektrycznych, hydraulicznych

-omówienie rozplanowania mebli we wnętrzu i doboru materiałów.

 

Wycena 

Wycena kuchni i mebli na wymiar jest bezpłatna. Do wyceny potrzebujemy plan mieszkania lub wymiary pomieszczenia oraz omówienie założeń do projektu mebli i materiałów z jakich mają być wykonane.

Posiadasz własny projekt kuchni lub mebli na wymiar – zapraszamy wykonamy bezpłatną wycenę, współpracujemy z architektami wnętrz przy realizacji powierzonych projektów.

Nie posiadasz projektu mebli  i szukasz pomysłu na wnętrze – zapraszamy na spotkanie wspólnie opracujemy koncepcję i projekt, dobierzemy materiały i zrobimy wycenę.

 

Realizacja 

Po wykonaniu projektu mebli, wyceny i pomiaru oraz wyborze wyposażenia i sprzętu AGD podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji zamówienia. Produkcja kuchni i mebli na wymiar wynosi ok 5-6 tygodni.

W tym czasie Państwo wykonujecie potrzebne prace wykończeniowe. Otrzymują od nas Państwo specjalnie przygotowane rysunki techniczne (mi. instalacji elektrycznej, hydraulicznej i gazowej) zgodnie z którymi, jeśli zachodzi taka konieczność należy dostosować pomieszczenia do montażu mebli. Montaż mebli trwa od jednego do kilku dni w zależności od wielkości zamówienia.

 

SPOTKANIE

Podczas pierwszego spotkania poznajemy Państwa preferencje i oczekiwania. Ustalamy styl i funkcje wnętrza oraz rodzaj materiałów z jakich mają być wykonane meble. Zapraszamy do naszego studia z orientacyjnym planem pomieszczeń lub spotykamy się u Państwa. Dogodny termin i miejsce spotkania ustalamy telefonicznie. Projekt i pomiar wnętrza wykonujemy bezpłatnie.

PROJEKTY I WYCENA

Przygotowujemy projekt i przedstawiamy Państwu wizualizację mebli i wnętrza. Podczas spotkania ustalamy detale, nanosimy poprawki, dobieramy odpowiednie materiały i ustalamy ostateczną wersję projektu. Po zaakceptowaniu wszystkich detali wykonujemy kosztorys prac.

POMIAR I UMOWA

Podpisujemy umowę, wykonujemy pomiar pomieszczeń i uruchamiamy produkcję mebli która trwa od 4 do 8 tygodni. W tym czasie Państwo wykonujecie potrzebne prace wykończeniowe. Otrzymują od nas Państwo specjalnie przygotowane rysunki techniczne (mi. instalacji elektrycznej, hydraulicznej i gazowej, układ ścian i glazury) zgodnie z którymi, jeśli zachodzi taka konieczność należy dostosować pomieszczenia do montażu mebli.

MONTAŻ I GWARANCJA

Montaż mebli przez profesjonalną ekipę montażystów z dokładną ich regulacją i instalacją sprzętu AGD trwa jeden do dwóch dni. W przypadku blatów kamiennych i z konglomeratu ich pomiar i wykonanie jest możliwe dopiero po montażu mebli. Czas potrzebny na wykonanie tego typu blatów to: 7 – 14 dni. Po sprawdzeniu zgodności wykonania mebli z projektem, podpisujemy protokół odbioru. Na meble udzielamy dwuletniej gwarancji.