Posiadamy 20 lat doświadczenia w projektowaniu i realizacji mebli na wymiar.

Tworzymy nowoczesne meble kuchenne, piękne i funkcjonalne meble na zamówienie do mieszkań, domów i biur.

Gwarantujemy wysoką jakość mebli wytwarzanych w oparciu o najlepsze materiały firm europejskich i przez producenta z ponad 30-letnim doświadczeniem wyspecjalizowanego w produkcji mebli na zamówienie.

Oferujemy kompleksową obsługę projekt mebli, wykonanie oraz profesjonalny montaż.

Zapraszamy do współpracy.

Jak działamy

SPOTKANIE

Podczas pierwszego spotkania poznajemy Państwa preferencje i oczekiwania. Ustalamy styl i funkcje wnętrza oraz rodzaj materiałów z jakich mają być wykonane meble. Zapraszamy do naszego studia z orientacyjnym planem pomieszczeń lub spotykamy się u Państwa. Dogodny termin i miejsce spotkania ustalamy telefonicznie. Projekt i pomiar wnętrza wykonujemy bezpłatnie.

PROJEKTY I WYCENA

Przygotowujemy projekt i przedstawiamy Państwu wizualizację mebli i wnętrza. Podczas spotkania ustalamy detale, nanosimy poprawki, dobieramy odpowiednie materiały i ustalamy ostateczną wersję projektu. Po zaakceptowaniu wszystkich detali wykonujemy kosztorys prac.

POMIAR I UMOWA

Podpisujemy umowę, wykonujemy pomiar pomieszczeń i uruchamiamy produkcję mebli która trwa od 4 do 8 tygodni. W tym czasie Państwo wykonujecie potrzebne prace wykończeniowe. Otrzymują od nas Państwo specjalnie przygotowane rysunki techniczne (mi. instalacji elektrycznej, hydraulicznej i gazowej, układ ścian i glazury) zgodnie z którymi, jeśli zachodzi taka konieczność należy dostosować pomieszczenia do montażu mebli.

MONTAŻ I GWARANCJA

Montaż mebli przez profesjonalną ekipę montażystów z dokładną ich regulacją i instalacją sprzętu AGD trwa jeden do dwóch dni. W przypadku blatów kamiennych i z konglomeratu ich pomiar i wykonanie jest możliwe dopiero po montażu mebli. Czas potrzebny na wykonanie tego typu blatów to: 7 – 14 dni. Po sprawdzeniu zgodności wykonania mebli z projektem, podpisujemy protokół odbioru. Na meble udzielamy dwuletniej gwarancji.