Meble łazienkowe na wymiar Warszawa

wpis w: Co projektujemy 0

W łazience meble poza funkcją praktyczną wpływają także na jej wygląd. Dlatego projektując je warto zwrócić uwagę na to, aby dobrze komponowały się z ogólnym wystrojem wnętrza. Meble do łazienki na wymiar możemy wykonać z różnego typu materiałów, a dzięki zastosowaniu ciekawych uchwytów mogą również stać się wyróżniającym elementem wnętrza.

Aranżacja łazienki to jedno z największych wyzwań dla każdego, kto zaczyna remont całego mieszkania. Nie zawsze ustawna, nie zawsze duża, a niezwykle wymagająca przestrzeń jest miejscem, od którego wiele oczekujemy. Zależy nam na tym, by łazienka była funkcjonalna i ładna, by była miejscem, w którym szybko weźmiemy prysznic i oazą, w której zrelaksujemy się po całym dniu pracy. Nie może w niej zabraknąć szafek łazienkowych na wymiar, przechowujemy tu zazwyczaj sporo kosmetyków i niekiedy ręczniki. Jeśli w dodatku dysponujemy niewielkim metrażem, zależy nam, by optycznie powiększyć łazienkę. To wszystko możemy osiągnąć, dobierając odpowiednie materiały wykończeniowe oraz wyposażając łazienkę meblami na wymiar.

Meble do łazienki

Zamawiając szafki łazienkowe na wymiar, mamy pewność, że każdy mebel będzie idealnie współgrał z aranżacją łazienki. Nie musimy przystawać na kompromisy, nie musimy szukać lepszych rozwiązań. Meble zrobione specjalnie do naszej łazienki tworzą jedną spójną całość. Ponadto ważnym czynnikiem jest wysoka trwałość korpusu i frontów. Meble do łazienki wykonujemy więc z najlepszej jakości materiałów, w miarę możliwości odpornych na wilgoć i parę wodną. Szafki łazienkowe są używane praktycznie codziennie, dlatego ich trwałość to podstawa.

Jeśli szukasz inspiracji i interesują Cię meble na wymiar, koniecznie zajrzyj do naszej galerii zdjęć. Najnowsze realizacje możesz też obejrzeć na naszym Facebooku i Instagramie.

Meble na wymiar warszawa

Projektując i tworząc meble do łazienki na wymiar, uwzględniamy wszystkie oczekiwania inwestora. Zabudowujemy elementy, które nie powinny być widoczne – rury, zawory, a także pralkę czy boiler. Materiały wybieramy zgodnie z przeznaczeniem, a także stylistyką łazienki i całego mieszkania. W nowoczesnej łazience łączymy lśniące powierzchnie z kamieniem i drewnem. Każdy element jest funkcjonalny, a jednocześnie szafki są dekoracją łazienki.
Dzięki meblom od HarmonyStudio, Twoja łazienka będzie miejscem, w którym wszystko znajdzie swoje miejsce i w którym Ty będziesz czuć się doskonale. Masz gotowy pomysł na łazienkę? A może potrzebujesz pomocy? Zapraszamy, skontaktuj się z nami!

Najnowsze realizacje

Szukasz inspiracji na własny zestaw mebli?

Sprawdź nasze pozostałe realizacje