7 zalet mebli na wymiar

wpis w: BLOG 0

Marzysz o ciekawym i przytulnym wnętrzu, ale nie wiesz na co się zdecydować? Jakie rozwiązania wybrać aby mieszkać wygodnie i niebanalnie? Dzięki meblom na wymiar aranżacja Twojej kuchni i mieszkania może wiele zyskać. Poznaj kilka zalet mebli tworzonych na indywidualne zamówienie.

 

1 Możesz mieć niepowtarzalne wnętrze

Największą zaletą mebli na wymiar jest duża dowolność w kreowaniu ich wyglądu a tym samym wyglądu wnętrza. Dzięki projektowi mebli na zamówienie otrzymujemy produkt szyty na miarę  – jedyny i niepowtarzalny. Możemy zaszaleć z wyobraźnią i wraz z projektantem stworzyć meble, które będą odzwierciedleniem naszych osobistych preferencji w zakresie stylu i estetyki. Do wyboru mamy różnego typu wzory frontów, blatów, wykończeń i uchwytów oraz szeroką paletę kolorów. Możemy posiadać meble jedyne w swoim rodzaju.

projekt kuchni na wymiar przykład wizualizacji

2 Meble na wymiar dopasujesz do swoich potrzeb

Meble na wymiar to meble dopasowane do potrzeb. Największą zaletą mebli projektowanych i wykonanych na zamówienie jest ich stworzenie zgodnie z naszymi indywidualnymi preferencjami. Meble do kuchni, salonu, łazienki, sypialni czy garderoby, do każdego miejsca w mieszkaniu czy biurze mogą być dopasowane do pomieszczenia i do naszych indywidualnych oczekiwań w zakresie funkcji i stylu.

kuchnia otwarta na salon z drewnianym blatem

3 Dzięki meblom na wymiar zagospodarujesz każdy kawałek przestrzeni

Dzięki meblom projektowanym na wymiar dobrze wykorzystasz dostępną przestrzeń. Meblować możemy od podłogi do sufitu, pod skosami i w nietypowych rozkładach pomieszczeń. Mała kuchnia, łazienka czy garderoba będzie dobrze urządzona dzięki meblom dopasowanym do pomieszczenia. Wbrew pozorom to właśnie dobre zagospodarowanie takich małych pomieszczeń jest największym wyzwaniem, nie tylko na etapie projektu, ale i montażu. Dzięki meblom na wymiar możemy doskonale wykorzystać każde miejsce i zyskać cenną przestrzeń do przechowywania.

zabudowa skosów i garderoba na wymiar

4 Możesz wybrać dowolne wyposażenie swoich mebli

Meble na zamówienie możemy nie tylko dopasować do rozmiaru pomieszczenia, ale również ich  wnętrze dopasować do naszych potrzeb. Projektujemy wnętrze mebli na miarę posiadanych przez nas rzeczy, kolekcji, ubrań itp. Organizujemy ich wnętrze dowolnie tak jak nam się podoba i możemy wyposażać w organizery, pantografy, drążki, wieszaki i mechanizmy, które zapewniają wygodny dostęp i swobodę korzystania i przechowywania.

wyposazenie szafy na wymiar

5 Estetyka i porządek w przechowywaniu – Twoje meble bez zbędnych zakamarków

Meble na wymiar pozwalają na łatwiejsze utrzymanie porządku. Dzięki zabudowie do sufitu nie mamy pustej przestrzeni trudnej do uprzątnięcia z osadzającego się kurzu, za to mamy dodatkowe miejsce do przechowywania. W wysokiej zabudowie szafy, garderoby czy mebli kuchennych możemy schować rzadziej używane przedmioty. Zabudowa na wymiar wypełnia całą ścianę i nie mamy luk ani miejsc niezagospodarowanych. Wykorzystujemy każdy centymetr, co jest niezwykle cenne szczególnie w kuchni, w której mamy dużo różnych rzeczy do przechowywania.

zabudowa na wymiar w sypialni biała szafa

6 Wysoka jakość na każdym etapie: od projektu do realizacji

Meble na zamówienie są wykonywane jednostkowo, z dużym nakładem pracy na każdym etapie – od projektu do montażu. Indywidualne wykonanie wyklucza masową powtarzalną produkcję, pozwala na dopracowanie wszystkich detali, stylu i funkcjonalności, dzięki czemu meble mogą być najwyższej jakości. Dopracowanie wszystkich szczegółów zapewnia maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Meble na wymiar mogą być wykonane z dowolnie wybranych materiałów i mogą być wyposażone w mechanizmy z dożywotnią gwarancją. Są trwałe przy zachowaniu zasad konserwacji i użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.

blat drewniany w kuchni w klasycznym stylu

7 Nikt inny nie będzie miał takich mebli jak Ty – wyróżnik w aranżacji wnętrza

Meble projektowane na indywidualne zamówienie powstają zazwyczaj w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu. Osoby, którym zależy na unikatowym wyglądzie i rozwiązaniach zwiększających możliwości aranżacji wnętrza, mogą, dzięki pracy zdolnego projektanta, posiadać niepowtarzalne dzieło  – meble, które podkreślą indywidualny styl i charakter wnętrza.

klasyczne meble kuchenne z jasnymi frontami i drewnianym blatem

Poszukujesz mebli na wymiar do swojego domu lub mieszkania? Poznaj naszą ofertę i dowiedz się więcej o naszym studio projektowania i realizacji indywidualnych projektów meblowych.

Poznaj naszą ofertę