Nowoczesna kuchnia na wymiar

wpis w: BLOG 0

Urządzając mieszkanie musimy podjąć wiele decyzji związanych z wyglądem, wygodą i funkcjonalnością miejsca w którym będziemy mieszkać. Jakie meble wybrać – na wymiar czy gotowe? Co warto wiedzieć odwiedzając studio meblowe? Prawdziwym wyzwaniem może wydawać się stworzenie idealnej kuchni. W tej przestrzeni meble muszą być nie tylko estetyczne, ale i maksymalnie funkcjonalne. Rozwiązaniem może być nowoczesna kuchnia na wymiar, którą idealnie dopasujemy do naszych potrzeb.

Zalety kuchni na wymiar

Główną zaletą mebli na zamówienie jest to że pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Powstają z różnego typu materiałów dobieranych indywidualnie w wybranym stylu. Wybór kolorów, wzorów i możliwości ich komponowania ze sobą jest ogromny, w przypadku mebli na zamówienie nie ogranicza nas oferta gotowych rozwiązań.
Meble na zamówienia pozwalają na wyrażenie indywidualnego stylu. Otrzymujemy bowiem oryginalny projekt, jedyny i niepowtarzalny projekt dopasowany do naszych potrzeb.

Nowoczesna kuchnia na wymiar – najlepiej wykorzystana przestrzeń

Kolejną bardzo ważną zaletą mebli na wymiar jest ich dopasowanie do pomieszczenia. Meble na wymiar – zgodnie z nazwą projektujemy na wymiar pomieszczenia w którym mają się znaleźć. Dzięki temu mamy doskonale wykorzystaną przestrzeń mieszkania. Jest to szczególnie istotne w projektowaniu wnętrz kuchennych gdzie musimy przechowywać bardzo dużo rzeczy i sprzętów i każdy centymetr ma znaczenie. Ponadto meble na zamówienie mogą być wyposażone w nowoczesne systemy ułatwiające otwieranie i zamykanie oraz wysuwane elementy pozawalające na dostęp do całej przestrzeni mebla. To np. karuzele do szafek narożnych do kuchni, które pozwalają w pełni wykorzystać dostępne miejsce.

Meble na zamówienie, czyli takie jak chcemy

W studio meblowym możemy od podstaw zaprojektować i wykonać meble zgodnie z naszymi potrzebami, dopasowane do naszego domu i w stylu jaki nam się podoba. Dotyczy to również wnętrza mebli, które projektanci skonfigurują zgodnie z wymaganiami klienta, umieszczając wygodne półki, wieszaki i szuflady.

Kuchnia na wymiar to inwestycja na lata

Urządzamy się 2, 3 razy w ciągu naszego życiu dlatego warto zamieszkać w wygodnym i miłym dla oka wnętrzu. Warto wybór mebli na zamówienie potraktować jak inwestycję w prywatny komfort, jakość i trwałość. Urządzając mieszkanie, meble na wymiar kupujemy jeden raz a korzystamy z nich codziennie przez długie lata. Dlatego opłaca się mieć piękne i trwałe meble wykonane w stylu w którym najlepiej się czujemy.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia idealnej kuchni, sprawdź realizacje Harmony Studio w galerii zdjęć.